Solocare Aqua 6 maanden (3x360ml) van Menicon is een alles-in-één lenzenvloeistof speciaal ontwikkeld voor zachte contactlenzen. Deze vloeistof zorgt niet alleen voor een grondige reiniging van je lenzen, maar voorkomt ook dehydratatie dankzij het unieke HydroLock systeem. Hierdoor blijven je lenzen de hele dag optimaal gehydrateerd, wat vooral gunstig is voor mensen die veel naar schermen kijken of in kantoorruimtes met airco of verwarming verblijven.
De Solocare Aqua lenzenvloeistof van Menicon is meer dan alleen een reinigingsmiddel. Het bevat provitamine B5 die het vocht in je lenzen vasthoudt, waardoor je geen last meer hebt van droge of geïrriteerde ogen. Het HydroLock systeem zorgt voor een optimale hydratatie en voorkomt uitdroging van de lenzen. Met deze verpakking ben je voorzien van een voorraad voor zes maanden, bestaande uit drie flacons van elk 360 ml.
Bestel nu de Solocare Aqua 6 maanden (3x360ml) lenzenvloeistof en ervaar zelf het verschil. Met LensOnline®, een van de grootste online aanbieders van contactlenzen en lenzenvloeistof in Europa, ben je altijd verzekerd van kwaliteit en service. Bestel vandaag nog en profiteer van de expertise van een contactlensspecialist bij jou in de buurt!
| Houdbaarheid: | 6 Maanden |
|---|---|
| Vloeistoftype: | Alles-in-éénvloeistof |
| Verpakkingshoeveelheid: | Multipack |
| Conserveermiddel: | Ja |
| Vloeistof voor: | Zachte lenzen |
| Oogaandoeningen: | Droge ogen, Geïrriteerde ogen, Jeukende ogen, Vermoeide ogen |
| Leverancier: | Menicon |
| Oplossing: | Expanthenol, Sobritol |
9 beoordelingen
9 van 9 beoordelingen
très facile, un paquet pour 6 mois!
Echt supersnel geleverd! Top
Compleet pakket wat gelukkig niet te duur is!
Na eerst 1 fles te hebben geprobeerd nu het halfjaar pakket gekocht, perfecte reiniger!
Beste vloeistof voor mijn lenzen
bon rinçage!
bon rinçage!
Lekker snel geleverd
Verschillende vloeistoffen geprobeerd maar deze blijft voor mij het beste!
Vul het formulier in en we bekijken je aanvraag binnen de 24 uur.