1-Day Acuvue Moist for Astigmatism daglenzen (30 lenzen) van Johnson & Johnson zijn speciaal ontworpen voor mensen met astigmatisme. Deze daglenzen combineren de Lacreon technologie en het Accelerated Stabilisation Design voor een ultiem draagcomfort en scherp zicht. Ze zijn ideaal voor mensen die veel waarde hechten aan hygiëne en bieden daarnaast bescherming tegen schadelijke UV-A en UV-B stralen.
De 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism lenzen corrigeren je cilindrische afwijking, waardoor je de hele dag kunt genieten van helder zicht. Dankzij het unieke design blijven de lenzen goed op hun plek, zelfs bij hoofd- of oogbewegingen. Daglenzen zijn ideaal voor mensen die veel om hygiëne geven. Je gebruikt deze lenzen slechts één dag en begint de volgende dag weer met een frisse, nieuwe set.
Zoek je naar daglenzen speciaal voor astigmatisme die zowel comfort als helder zicht bieden? Bestel dan nu de 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism lenzen bij LensOnline®. Als een van de grootste online aanbieders van contactlenzen in Europa, bieden we je de lokale service van de opticien. Bestel nu en ervaar het verschil!
| Basiscurve: | 8.5 |
|---|---|
| Diameter: | 14.5 |
| Materiaal: | Etafilcon A |
| Lenstype: | Torisch (cilinder) |
| Draagtijd: | Daglenzen |
| Verpakkingshoeveelheid: | 30 lenzen |
| Materiaaltype: | Hydrogel |
| Leverancier: | Johnson & Johnson |
| Vloeistofpercentage: | 58% |
| UV-bescherming: | Ja |
| Sterktebereik: | -9.00 — +4.00 |
9 - 10 van 81 beoordelingen
81 van 81 beoordelingen
j'ai des problèmes avec mes yeux, mais avec ces lentilles ça va un peu mieux
Vul het formulier in en we bekijken je aanvraag binnen de 24 uur.