De 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism zijn daglenzen speciaal ontworpen voor mensen met astigmatisme. Vervaardigd door Johnson & Johnson, bieden deze torische lenzen een helder en stabiel zicht, dankzij het unieke Eye Stabilised Design 2 en LACREON® Technologie. Elke knipperbeweging zorgt voor stabilisatie, terwijl het vochtkussen de lenzen de hele dag comfortabel houdt.
1-Day Acuvue Moist for Astigmatism lenzen zijn ontworpen met het oog op comfort en helderheid. De LACREON® technologie zorgt voor een vochtkussen dat de lenzen de hele dag bevochtigt, terwijl het Eye Stabilised Design 2 zorgt voor een stabiel zicht bij elke knipperbeweging. Bovendien bieden deze lenzen UV-bescherming als extra beschermingslaag tegen de zon. Echter, het blijft essentieel om een zonnebril te dragen voor volledige bescherming.
Als het gaat om torische lenzen, zijn deze speciaal ontworpen om astigmatisme te corrigeren. Ze hebben verschillende sterktes op verschillende meridianen van de lens om het onregelmatige oppervlak van het oog te compenseren.
Deze lenzen zijn daglenzen, wat betekent dat je ze elke dag vervangt. Dit zorgt voor een fris en hygiënisch gevoel elke dag opnieuw.
Ben je klaar voor een helder en comfortabel zicht, zelfs met astigmatisme? Bestel de 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism nu online bij LensOnline®, de grootste aanbieder van contactlenzen online met de lokale service van de opticien. Ervaar het verschil en bestel vandaag nog!
| Basiscurve: | 8.5 |
|---|---|
| Diameter: | 14.5 |
| Materiaal: | Etafilcon A |
| Lenstype: | Torisch (cilinder) |
| Draagtijd: | Daglenzen |
| Verpakkingshoeveelheid: | 90 lenzen |
| Materiaaltype: | Hydrogel |
| Leverancier: | Johnson & Johnson |
| Vloeistofpercentage: | 58% |
| UV-bescherming: | Ja |
| Sterktebereik: | -10.00 — +0.00 |
7 - 10 van 81 beoordelingen
81 van 81 beoordelingen
blij met deze daglenzen voor astigmatisme
LENTI FANTASTICHE!!
buone!
prodotto favoloso
Il filtro UV fa la differenza. Sono le lenti migliori per ogni situazione, sia in ufficio che in vacanza. Le consiglio vivamente!!! ;)
ho sempre comprato lenti acuvue e mi sa che continuerò a farlo!
Pour une correction de l'astigmatisme je recommanderais ce type de lentilles.
Le uso quasi tutti i giorni a lavoro, ma soprattutto quando faccio attività fisica. Non mi danno mai fastidio, ne sono rimasta moooolto colpita.
Ho degli occhi molto delicati, ma con queste lenti mi sono trovato veramente benissimo!
sono lenti comode da portare tutta la giornata
Vul het formulier in en we bekijken je aanvraag binnen de 24 uur.