Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
  • Gratis levering via je opticien
  • Meer dan 80 winkels in Nederland
  • Grootste aanbod contactlenzen
Productinformatie

De 1-Day Acuvue Moist Multifocal (90 lenzen) zijn hoogwaardige daglenzen van Johnson & Johnson, speciaal ontworpen voor mensen met presbyopie. Deze multifocale lenzen zorgen voor een helder zicht op alle afstanden, waardoor de noodzaak van een leesbril verdwijnt. Dankzij de unieke LACREON® technologie blijven je ogen de hele dag gehydrateerd en voelen ze fris aan.

Voordelen 1-Day Acuvue Moist Multifocal daglenzen

  • Geen leesbril nodig: Geniet van helder zicht op alle afstanden zonder afhankelijk te zijn van een leesbril.
  • Hygiënisch en gemakkelijk: Daglenzen bieden elke dag een fris gevoel, zonder de noodzaak van reiniging.
  • Comfort: De LACREON® technologie zorgt voor continue hydratatie, waardoor je ogen de hele dag comfortabel aanvoelen.

Uitgebreide kenmerken 1-Day Acuvue Moist Multifocal daglenzen

1-Day Acuvue Moist Multifocal lenzen zijn de perfecte oplossing voor mensen die de vrijheid willen om helder te zien op alle afstanden. Of je nu een boek leest, op je computer werkt of in de verte kijkt, deze lenzen bieden scherp zicht. De LACREON® technologie zorgt voor een vochtkussen dat de lenzen de hele dag bevochtigt, waardoor droge ogen worden voorkomen. Bovendien bieden deze lenzen UV-bescherming als extra beschermingslaag tegen de zon. Het blijft echter essentieel om een zonnebril te dragen voor volledige bescherming.

1-Day Acuvue Moist Multifocal daglenzen online bestellen

Ben je klaar voor een helder zicht op alle afstanden zonder de noodzaak van een leesbril? Bestel de 1-Day Acuvue Moist Multifocal nu online bij LensOnline®, de grootste aanbieder van contactlenzen online met de lokale service van de opticien. Ervaar het gemak en comfort van deze geavanceerde lenzen vandaag nog!

Eigenschappen
Basiscurve: 8.4
Diameter: 14.3
Materiaal: Etafilcon A
Lenstype: Multifocaal
Draagtijd: Daglenzen
Verpakkingshoeveelheid: 90 lenzen
Materiaaltype: Hydrogel
Leverancier: Johnson & Johnson
Vloeistofpercentage: 58%
UV-bescherming: Ja
Sterktebereik: -9.00 — +6.00
Beoordelingen

Gemiddelde waardering van 4.69 van 5 sterren

41
5
4
1
0

6 - 10 van 51 beoordelingen

51 van 51 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

review
Graziella
Graziella - 19 mei 2014

acquisto queste acuvue per mio marito e si trova davvero bene, può mettere da parte gli occhiali e andare a lavoro senza avere fastidio agli occhi.

Vragen? We helpen je graag verder.

icoon - winkel

Bij de opticien

Vind je dichtstbijzijnde LensOnline-opticien en maak een afspraak.

icoon - whatsapp

Via WhatsApp

Stel je vraag en we geven je zo spoedig mogelijk een antwoord.

icoon - whatsapp

Via Messenger

Stel je vraag en we geven je zo spoedig mogelijk een antwoord.

icoon - telefoon

Bel ons op 085 48 74 300

We zijn elke werkdag bereikbaar tussen 9u00 en 17u00.

icoon - mails

Stuur een e-mail

Stuur je vraag of opmerking naar info@lensonline.nl.
icoon - klantenservice

Vul het contactformulier in

Vul het formulier in en we bekijken je aanvraag binnen de 24 uur.

Vul het formulier in