Biomedics Toric (6 lenzen) van CooperVision zijn speciaal ontworpen voor mensen met astigmatisme. Deze lenzen bieden een perfecte combinatie van stabiliteit, draagcomfort en helder zicht, waardoor astigmaten weer volop kunnen genieten van een scherp zicht zonder het ongemak van het dragen van lenzen.
De Biomedics Toric lenzen zijn ontwikkeld met een geavanceerd ontwerp dat zorgt voor een stabiele positie op het oog gedurende de dag. Dit resulteert in een duidelijk en stabiel zicht. De lenzen zijn voorzien van een gelijkmatige ballastband, wat bijdraagt aan het comfort. Hierdoor voel je nauwelijks dat je lenzen draagt. Het lensoppervlak is zeer glad en ononderbroken, wat bijdraagt aan het algehele comfort van de lens.
Zoek je naar lenzen speciaal ontworpen voor astigmatisme? Bestel dan nu de Biomedics Toric lenzen bij LensOnline®. Als een van de grootste online aanbieders van contactlenzen in Europa, bieden we je de lokale service van de opticien. Bestel nu en ervaar het verschil!
| Basiscurve: | 8.7 |
|---|---|
| Diameter: | 14.5 |
| Houdbaarheid: | 12 Maanden en meer |
| Materiaal: | Ocufilcon D |
| Lenstype: | Torisch (cilinder) |
| Draagtijd: | Maandlenzen |
| Verpakkingshoeveelheid: | 6 lenzen |
| Materiaaltype: | Hydrogel |
| Leverancier: | CooperVision |
| Vloeistofpercentage: | 55% |
| UV-bescherming: | Ja |
| Sterktebereik: | -9.00 — +6.00 |
2 - 10 van 19 beoordelingen
19 van 19 beoordelingen
Ben zeer tevreden met deze lenzen
Top!
Geen prettige lenzen.
j'utilise les Biomedics Toric depuis 2 mois et ça me va bien!
io sono molto soddisfatto di queste lenti. ci vedo bene, sono comode e non mi danno fastidio. le consiglio
Zelfs met mijn gevoelige ogen heb ik geen last van irritaties bij deze lenzen
très facile à mettre
Snel geleverd en de lenzen zitten zoals altijd goed!
Heb geen last meer van droge ogen met deze lenzen!
Vul het formulier in en we bekijken je aanvraag binnen de 24 uur.