Dailies® AquaComfort Plus® Toric (90 lenzen) zijn torische daglenzen van Alcon, speciaal ontworpen voor het corrigeren van astigmatisme. Deze lenzen combineren innovatieve technologieën voor een scherp zicht en optimaal comfort, en zorgen voor continue hydratatie gedurende de dag.
De Dailies® AquaComfort Plus® Toric lenzen zijn vervaardigd voor personen met astigmatisme en bieden een uitstekend zicht dankzij het innovatieve Precision Curve™ design. Dit design zorgt voor een stabiele plaatsing van de lens op het oog, wat resulteert in een helder en stabiel zicht gedurende de dag. De lenzen zijn gemaakt van een speciaal hydrogel materiaal dat hydrateert bij elke knipperbeweging, waardoor ze uiterst comfortabel zijn, zelfs in uitdagende omgevingen.
Torische lenzen: Deze lenzen zijn specifiek ontworpen om astigmatisme te corrigeren. Ze hebben een speciale vorm die zorgt voor een scherp zicht door het licht op de juiste manier op het netvlies te focussen.
Daglenzen: Deze lenzen zijn bedoeld voor eenmalig gebruik en worden aan het einde van de dag weggegooid. Ze zijn hygiënisch, vereisen geen onderhoud en zijn ideaal voor mensen met een actieve levensstijl.
Ervaar het gemak en comfort van de Dailies® AquaComfort Plus® Toric lenzen. Bestel ze nu bij LensOnline®, de grootste online aanbieder van contactlenzen met de vertrouwde service van je lokale opticien. Combineer het gemak van online winkelen met de expertise van een contactlensspecialist in jouw buurt!
| Basiscurve: | 8.8 |
|---|---|
| Diameter: | 14.4 |
| Materiaal: | Nelfilcon A |
| Lenstype: | Torisch (cilinder) |
| Draagtijd: | Daglenzen |
| Verpakkingshoeveelheid: | 90 lenzen |
| Materiaaltype: | Hydrogel |
| Leverancier: | Alcon |
| Vloeistofpercentage: | 69% |
| UV-bescherming: | NEE |
| Sterktebereik: | -8.00 — +4.00 |
2 - 10 van 69 beoordelingen
69 van 69 beoordelingen
le alterno con l'uso degli occhiali quindi non posso fare una recensione su un utilizzo continuativo... per quello che servono a me, queste lentine sono più che adatte.
Sono veramente entusiasta delle mie lenti aquacomfort plus
ottimo prodotto.ottima qualità prezzo.consigliato
negli ultimi anni il prezzo è un po' aumentato. Fortunatamente sono sempre riuscito a comprarle a prezzo ridotto con dei codici sconto che mi arrivano via mail
Ik heb astigmatisme en sinds ik de dailies aquacomfort plus toric heb merk ik dat de lens extra stabiel op mijn oog zit. Zo ervaar ik geen last van mijn afwijking.
Heerlijke lenzen voor een mooie prijs. Ik vind de dailies aqua comfort toric goed zitten!
Ik heb astigmatisme en sinds ik de dailies aquacomfort plus toric heb merk ik dat de lens extra stabiel op mijn oog zit. Zo ervaar ik geen last van mijn afwijking.
Hele fijne lenzen die mijn astigmatisme corrigeren. Ik hoef ze gelukkig ook niet schoon te maken!
Buone lenti. Nessun particolare problema.
buon prodotto, per l'uso che ne faccio le ritengo più che sufficienti
Vul het formulier in en we bekijken je aanvraag binnen de 24 uur.